photo

Козівський ЗЗСО І-ІІІст. №2 Козівської селищної ради

Навчальний заклад знаходиться в мальовничому та затишному куточку селища цукрового заводу Козови.
Дата заснування - 1959 р.
Мельник Андрій Кіндратович - перший директор Козівської ЗОШ №2, справжній митець своєї справи, який очолював колектив високопрофесійних вчителів. У 1960 р. за ініціативи вчителя біології Поспєлова М. В., зусиллями вчителів і учнів при школі було створено дендропарк «Лісова пісня», гордістю якого є рідкісні породи дерев, кущів, завезені з різних куточків світу.
У 1988 році директором школи став Шиліга Богдан Йосипович, який володіє високим рівнем культури управління навчальним закладом. У 2007 році він став одним із ста кращих керівників навчальних закладів України за результатами Всеукраїнського конкурсу «Кращий директор», а у 2008 році йому присвоєно звання «Заслужений вчитель України».
З 2019 року директором ЗЗСО є Максимів Микола Олегович
Понад 10 років школа працює за модульно-розвивальною формою навчання. Педагогічний колектив творчо підходить до вирішення проблеми «Формування ключових компетентностей школярів у системі модульно-розвивального навчання».
З 2008 року на виконання Державної цільової соціальної програми «Школа майбутнього» навчальний заклад бере участь у дослідно – експериментальній роботі за даною темою. З грудня 2008 року колектив тісно співпрацює з інститутом обдарованої дитини АПН України над реалізацією програми «Проектування особистісного розвитку інтелектуально-обдарованої дитини

Щороку педагоги школи беруть активну участь у Всеукраїнському конкурсі«Вчитель року». Чимало з них стали переможцями районних конкурсів і представляли Козівщину на обласному рівні.

Такі вчителі як Хань Л.Д. (вчитель інформатики) , Гурська Н.П.(вчитель англійської мови) , Голяс С.Є.(вчитель зарубіжної літератури), Довгошия Л.Р.(вчитель української мови та літератури), Кузь М.Л. (вчитель французької мови та літератури) увійшли в п’ятірку кращих вчителів Тернопільщини.

  • З 1995 року вчитель біології Шостак М. М. має статус «Довіра» від Київського педагогічного університету ім. Драгоманова, за яким навчалося шість випускників школи
  • Старшокласники навчаються у МАН. Школярі беруть активну участь у конкурсах «Таланти твої, Україно», «Овації», «Левеня», «Кенгуру», «Колосок», «Податки очима дітей» і показують високі результати. Учениця Меленчук А. посіла ІІ місце в обласному конкурсі творчих робіт «Гідні умови праці-запорука достойного життя», організований Укрпоштою. Шкільні команди з футболу, волейболу, баскетболу, тенісу були неодноразовими призерами районних та обласних змагань
  • Дієвими в школі є музей «Бабусина світлиця», зал національного відродження, кімната духовності, які сприяють формуванню особистості дитини, зростанню свідомого українця, прищепленню духовних цінностей.
Кiлькiсть переглядiв: 193